Westworld (2016– )

8.8  /  365,996
لیست جوایز
لینک های دانلود
نظرات

دو نفر برای ماجراجویی درباره‌ی غرب به یک پارک بسیار مُدرن می‌روند. این پارک شبیه به دوران روم باستان ، زمان کابوی‌ها و قرون وسطی ساخته شده و پر از ربات می‌باشد. اما هنگامی که سیستم مرکزی پارک دچار مشکل می‌شود ، ربات‌ها شورش کرده و این دو نفر نیز تحت ... مشاهده کامل

مدت زمان : 62 دقیقه
زبان : انگلیسی
کشور : آمریکا
رده سنی : TV-MA
زیرنویس : دارد
فصل/قسمت : فصل سوم قسمت سوم
شبکه پخش کننده : HBO
Westworld سريالي ماجراجويانه ، درام ، فانتزي و به کارگرداني (Jonathan Nolan) مي باشد.
از جمله ستارگان اين سريال ميتوان به (Evan Rachel Wood , Jeffrey Wright , Ed Harris) اشاره کرد.
فصل نخست این سریال که توسط شبکه HBO تهیه و تولید شده، توانست رضایت بالای تماشاگران تلویزیونی را به خود جلب نماید که آمار جالب 13 میلیون میانگین مخاطب هفتگی را بر جای گذاشت. « وست ورلد » با اتکا بر فیلمنامه حساب شده خود و خلق خرده پیرنگ هایی که به خوبی ذهن مخاطبش را با پرسش مواجه می کرد، توانست فصل نخست را با بیشترین رضایت ممکن مخاطبینش به پایان برساند و آنان را برای یک ماجراجویی جذاب در فصل دوم تشنه نگه دارد.

فصل دوم « وست ورلد » مطابق انتظار با معرفی شخصیت های فصل نخست آغاز می شود تا چنانچه مخاطب به واسطه فاصله زمانی طولانی میان پخش فصل اول و دوم، تصویر تار و مبهمی از شخصیت های داستان داشته باشد، آن را برطرف سازد. اما با پخش قسمت دوم اطلاعات اطلاعات هیجان انگیزی در اختیار مخاطبین قرار گرفت و آن اینکه ربات های پارک « وست ورلد » تنها در این مکان سکونت ندارند بلکه توانسته اند از مرزها خارج شده و به دنیای خارج راه پیدا کنند.

« وست ورلد » در فصل دوم همچنین ماهیت فلسفی خود را حفظ کرده و در این خصوص به فلاسفه مشهور تاریخ بشر همانند " نیچه " نیز گریز می زند. مطرح شدن سوالات تکراری و همیشگی نظیر « من چه هستم ؟ » که چالش بشریت از آغاز تا به امروز بوده، در فصل دوم رنگ و لعاب بیشتری به خود گرفته است و دیالوگ های پر مفهوم درباره رویکرد انسانها و رفتار ذاتی شان در قبال بشریت، از جمله مواردی است که ذهن مخاطب را درگیر و او را به تفکر وا می دارد. فصل دوم « وست ورلد » خوشبختانه با افت مواجه نشده و کماکان بهترین انتخاب برای مخاطبین سخت پسندی است که دوست دارند پس از پایان هر اپیزود، همچنان ذهنشان را معطوف به جزئیات سریال نمایند.

عکس و تریلر

شامل 2 عکس و 1 تریلر

« عوامل و بازیگران »
این فیلم توسط 460 بازیگر، کارگردان، نویسنده و ... تهیه شده است
لیست ستارگان
لیست تمام عوامل
Evan Rachel Wood
Evan Rachel Wood

Dolores Abernathy 28 episodes, 2016-2020

Jeffrey Wright
Jeffrey Wright

Bernard Lowe 28 episodes, 2016-2020

Ed Harris
Ed Harris

Man in Black 28 episodes, 2016-2020

Tessa Thompson
Tessa Thompson

Charlotte Hale 23 episodes, 2016-2020

Thandie Newton
Thandie Newton

Maeve Millay 21 episodes, 2016-2020

James Marsden
James Marsden

Teddy Flood 20 episodes, 2016-2018

Anthony Hopkins
Anthony Hopkins

Dr. Robert Ford 17 episodes, 2016-2018

Angela Sarafyan
Angela Sarafyan

Clementine Pennyfeather 16 episodes, 2016-2018

Evan Rachel Wood
Evan Rachel Wood

Dolores Abernathy 28 episodes, 2016-2020

Jeffrey Wright
Jeffrey Wright

Bernard Lowe 28 episodes, 2016-2020

Ed Harris
Ed Harris

Man in Black 28 episodes, 2016-2020

Tessa Thompson
Tessa Thompson

Charlotte Hale 23 episodes, 2016-2020

Thandie Newton
Thandie Newton

Maeve Millay 21 episodes, 2016-2020

James Marsden
James Marsden

Teddy Flood 20 episodes, 2016-2018

Anthony Hopkins
Anthony Hopkins

Dr. Robert Ford 17 episodes, 2016-2018

Angela Sarafyan
Angela Sarafyan

Clementine Pennyfeather 16 episodes, 2016-2018

Luke Hemsworth
Luke Hemsworth

Ashley Stubbs 15 episodes, 2016-2020

Simon Quarterman
Simon Quarterman

Lee Sizemore 13 episodes, 2016-2018

Shannon Woodward
Shannon Woodward

Elsie Hughes 13 episodes, 2016-2018

Rodrigo Santoro
Rodrigo Santoro

Hector Escaton 12 episodes, 2016-2018

Talulah Riley
Talulah Riley

Angela 12 episodes, 2016-2018

Ptolemy Slocum
Ptolemy Slocum

Sylvester 12 episodes, 2016-2020

Leonardo Nam
Leonardo Nam

Lutz 12 episodes, 2016-2020

Ingrid Bolsø Berdal
Ingrid Bolsø Berdal

Armistice 11 episodes, 2016-2018

Ben Barnes
Ben Barnes

Logan 11 episodes, 2016-2018

Jimmi Simpson
Jimmi Simpson

William 11 episodes, 2016-2018

Louis Herthum
Louis Herthum

Peter Abernathy 10 episodes, 2016-2018

Jasmyn Rae
Jasmyn Rae

Maeve's Daughter / ... 10 episodes, 2016-2018

Clifton Collins Jr.
Clifton Collins Jr.

Lawrence / ... 9 episodes, 2016-2018

Daniel TwoFeathers
Daniel TwoFeathers

Ghost Nation Warrior / ... 9 episodes, 2016-2018

Sidse Babett Knudsen
Sidse Babett Knudsen

Theresa Cullen 9 episodes, 2016-2018

Wayne Cole
Wayne Cole

Host / ... 8 episodes, 2018

Vincent Cassel
Vincent Cassel

8 episodes, 2020

Aaron Paul
Aaron Paul

Caleb 8 episodes, 2020

Lena Waithe
Lena Waithe

8 episodes, 2020

Izabella Alvarez
Izabella Alvarez

Lawrence's Daughter 7 episodes, 2016-2018

Bradley Fisher
Bradley Fisher

Mariposa Bartender 7 episodes, 2016-2018

Katja Herbers
Katja Herbers

Emily / ... 6 episodes, 2018

Zahn McClarnon
Zahn McClarnon

Akecheta 6 episodes, 2018

Steven Ogg
Steven Ogg

Rebus 6 episodes, 2016-2018

Sorin Brouwers
Sorin Brouwers

Wyatt 6 episodes, 2016

Fares Fares
Fares Fares

Antoine Costa 5 episodes, 2018

Gustaf Skarsgård
Gustaf Skarsgård

Karl Strand 5 episodes, 2018

Aaron Fili
Aaron Fili

Roland 5 episodes, 2018

Martin Sensmeier
Martin Sensmeier

Wanahton / ... 5 episodes, 2016-2018

Paul-Mikél Williams
Paul-Mikél Williams

Charlie 5 episodes, 2016-2018

Oliver Bell
Oliver Bell

Little Boy 4 episodes, 2016-2018

Betty Gabriel
Betty Gabriel

Maling 4 episodes, 2018

Demetrius Grosse
Demetrius Grosse

Deputy Foss 4 episodes, 2016

Jeff Daniel Phillips
Jeff Daniel Phillips

Tenderloin 4 episodes, 2016

Alexander Ward
Alexander Ward

Lead Drone 4 episodes, 2018

Peter Mullan
Peter Mullan

James Delos 3 episodes, 2018

James Landry Hébert
James Landry Hébert

Slim Miller 3 episodes, 2016

Jonathan Tucker
Jonathan Tucker

Major Craddock 3 episodes, 2018

Brian Howe
Brian Howe

Sheriff Pickett 3 episodes, 2016

Gina Torres
Gina Torres

Lauren 3 episodes, 2016-2018

Eddie Shin
Eddie Shin

Henry 3 episodes, 2016

Tao Okamoto
Tao Okamoto

Hanaryo 3 episodes, 2018

Rebecca Henderson
Rebecca Henderson

Goldberg 3 episodes, 2018

Olga Aguilar
Olga Aguilar

Lawrence's Wife 3 episodes, 2016-2018

Ward Roberts
Ward Roberts

New Walter 3 episodes, 2016-2018

Patrick Cage
Patrick Cage

Phil 3 episodes, 2018

Greg Audino
Greg Audino

Benson 3 episodes, 2018

Paul Fox
Paul Fox

Young Doctor 3 episodes, 2016

Kate Rene Gleason
Kate Rene Gleason

Surveillance Tech 3 episodes, 2016

Christopher Gerse
Christopher Gerse

Destin 3 episodes, 2016

Jackie Moore
Jackie Moore

Mariposa Girl / ... 3 episodes, 2016-2018

Jeffrey Scott Basham
Jeffrey Scott Basham

JD, Delos Executive 3 episodes, 2018-2020

Adrian Dev
Adrian Dev

Black Tie Host / ... 3 episodes, 2018

Eli Santana
Eli Santana

Ghost Nation / ... 3 episodes, 2018

Iddo Goldberg
Iddo Goldberg

Sebastian 3 episodes, 2020

Russell Wong
Russell Wong

Brompton 3 episodes, 2020

Michael Wincott
Michael Wincott

Old Bill 2 episodes, 2016

Rinko Kikuchi
Rinko Kikuchi

Akane 2 episodes, 2018

Hiroyuki Sanada
Hiroyuki Sanada

Musashi 2 episodes, 2018

Irene Bedard
Irene Bedard

Wichapi 2 episodes, 2018

Christopher May
Christopher May

Blaine Bellamy 2 episodes, 2018

David Douglas
David Douglas

Gitlitz 2 episodes, 2016

Bradford Tatum
Bradford Tatum

Bartender / ... 2 episodes, 2016

Julia Jones
Julia Jones

Kohana 2 episodes, 2018

Chris Browning
Chris Browning

Holden 2 episodes, 2016

David Midthunder
David Midthunder

Takoda 2 episodes, 2018

Price Carson
Price Carson

Barkeep / ... 2 episodes, 2016-2018

Kiki Sukezane
Kiki Sukezane

Sakura 2 episodes, 2018

Lena Georgas
Lena Georgas

Lori 2 episodes, 2016-2018

Currie Graham
Currie Graham

Craig 2 episodes, 2016-2018

Lili Simmons
Lili Simmons

New Clementine 2 episodes, 2016-2018

Timothy V. Murphy
Timothy V. Murphy

Coughlin 2 episodes, 2018

Masayoshi Haneda
Masayoshi Haneda

Tanaka 2 episodes, 2018

Ronnie Gene Blevins
Ronnie Gene Blevins

Engels 2 episodes, 2018

Adison LaPenna
Adison LaPenna

Young Emily 2 episodes, 2018

Brian Ames
Brian Ames

Jacobson 2 episodes, 2018

Keaton Savage
Keaton Savage

Buck Private 2 episodes, 2016

Micah Fitzgerald
Micah Fitzgerald

Gold Miner Host 2 episodes, 2016-2018

Timothy Lee DePriest
Timothy Lee DePriest

Old Walter / ... 2 episodes, 2016

Nia Kingsley
Nia Kingsley

Surveillance Tech 2 episodes, 2016

Tai Bennett
Tai Bennett

Controller / ... 2 episodes, 2016

Josh Clark
Josh Clark

Sheriff Reed 2 episodes, 2016

Erica Luttrell
Erica Luttrell

New Mother 2 episodes, 2018

Alex Urbom
Alex Urbom

Cleanup Tech 2 episodes, 2016

Bilal Mir
Bilal Mir

Controller 2 episodes, 2018

Sheldon Coolman
Sheldon Coolman

Field Tech 2 episodes, 2016

Shvona Lavette Chung
Shvona Lavette Chung

Field Tech 2 episodes, 2016

Sela Ward
Sela Ward

Juliet 2 episodes, 2018

Craig Michaelson
Craig Michaelson

Behavior Tech 2 episodes, 2016

Karl L. Sanders
Karl L. Sanders

Cleanup Tech / ... 2 episodes, 2016

Christopher Cedeño
Christopher Cedeño

Drunken Guest / ... 2 episodes, 2016

Carlos E. Campos
Carlos E. Campos

Surveillance Tech 2 episodes, 2016

Robby Rasmussen
Robby Rasmussen

Dying Confederado 2 episodes, 2016

Tom Proctor
Tom Proctor

Cookie / ... 2 episodes, 2016

Liam Cronin
Liam Cronin

Body Tech / ... 2 episodes, 2016

Joshua Sawtell
Joshua Sawtell

Cold Storage Host / ... 2 episodes, 2016-2018

Veronika Mindal
Veronika Mindal

Resident of Future Singapore / ... 2 episodes, 2018

Marco Virgilio
Marco Virgilio

Captive 2 episodes, 2020

Scott Connors
Scott Connors

Tom 2 episodes, 2020

Kid Cudi
Kid Cudi

Francis 2 episodes, 2020

Nadine Lewington
Nadine Lewington

Irene Gerhart 2 episodes, 2020

Eduardo Lezcano
Eduardo Lezcano

Lab rats 2 episodes, 2020

Kristy Munden
Kristy Munden

Mother 2 episodes, 2020

Christian Stamm
Christian Stamm

Sauer 2 episodes, 2020

Gregory Zarian
Gregory Zarian

Reed Phillips 2 episodes, 2020

Adam Wang
Adam Wang

Jiang 1 episode, 2020

Jack Conley
Jack Conley

Monroe 1 episode, 2018

Booboo Stewart
Booboo Stewart

Etu 1 episode, 2018

Lili Bordán
Lili Bordán

Fortune Teller 1 episode, 2016

Jonny Pasvolsky
Jonny Pasvolsky

Bloody Jimmy 1 episode, 2016

Sarah Alami
Sarah Alami

New Kohana 1 episode, 2018

Tantoo Cardinal
Tantoo Cardinal

Ehawee 1 episode, 2018

Bojana Novakovic
Bojana Novakovic

Marti 1 episode, 2016

Eddie Rouse
Eddie Rouse

Kissy 1 episode, 2016

Wade Williams
Wade Williams

Captain Norris 1 episode, 2016

Alastair Duncan
Alastair Duncan

Cottage Father 1 episode, 2016

Jamieson Price
Jamieson Price

Confederado Sergeant 1 episode, 2016

Giancarlo Esposito
Giancarlo Esposito

El Lazo 1 episode, 2018

Evan Holtzman
Evan Holtzman

Narrative Tech 1 episode, 2018

Ryan Alan Mitchell
Ryan Alan Mitchell

QA Responder 1 episode, 2018

Sherman Augustus
Sherman Augustus

Marshal Pruitt 1 episode, 2016

Jennifer Neala Page
Jennifer Neala Page

Cottage Mother 1 episode, 2016

Hal Havins
Hal Havins

Prospector 1 episode, 2018

Summer Spiro
Summer Spiro

Narrative Tech 1 episode, 2018

Dylan Kenin
Dylan Kenin

Wagon Driver 1 episode, 2016

Matthew James Roberts
Matthew James Roberts

Cottage Brother 1 episode, 2016

Neil Jackson
Neil Jackson

Nicholas 1 episode, 2018

Masaru Shinozuka
Masaru Shinozuka

Sophisticated Man 1 episode, 2018

Windy Marshall
Windy Marshall

Barkeep 1 episode, 2016

Judson Mills
Judson Mills

Deputy Roe 1 episode, 2016

Nikhil Pai
Nikhil Pai

Concerned Tech 1 episode, 2018

Lisa Roumain
Lisa Roumain

Hysterical Woman 1 episode, 2018

Kyle Bornheimer
Kyle Bornheimer

Clarence 1 episode, 2016

Hugo Pierre Martin
Hugo Pierre Martin

Deputy 1 episode, 2016

Tyler Parks
Tyler Parks

Bartender 1 episode, 2016

Corlandos Scott
Corlandos Scott

Union Soldier 1 episode, 2016

John D. Hickman
John D. Hickman

Confused Tech 1 episode, 2018

Trisha LaFache
Trisha LaFache

Senior Tech 1 episode, 2018

Fredric Lehne
Fredric Lehne

Colonel Brigham 1 episode, 2018

Sarah Jane MacKay
Sarah Jane MacKay

Woman in Ball Gown 1 episode, 2018

Wiley M. Pickett
Wiley M. Pickett

Donald Pardue 1 episode, 2018

Adel Telesia
Adel Telesia

Assistant 1 episode, 2018

Jordan Hendricks
Jordan Hendricks

New Assistant 1 episode, 2018

Scott Peat
Scott Peat

Pardue Brother #3 1 episode, 2018

Brian Yang
Brian Yang

Naval Officer 1 episode, 2018

Anthony Apel
Anthony Apel

Gregory 1 episode, 2016

Sal Lopez
Sal Lopez

Cigarillo 1 episode, 2016

Mason McCulley
Mason McCulley

Todd 1 episode, 2016

Jay Mendoza
Jay Mendoza

Male Guest 1 episode, 2016

Peter James Smith
Peter James Smith

Geo Tech 1 episode, 2016

David Damus
David Damus

Juliet 1 episode, 2018

Boone Platt
Boone Platt

QA Specialist 1 episode, 2016

Will Pinson Rose
Will Pinson Rose

PMC #3 1 episode, 2018

Brett Edwards
Brett Edwards

Lead QA Responder 1 episode, 2018

Mark R. Miscione
Mark R. Miscione

Head Tech 1 episode, 2018

Bruno Gunn
Bruno Gunn

Walrus 1 episode, 2016

Bret Porter
Bret Porter

Union Scout 1 episode, 2016

Eric Ramey
Eric Ramey

Rail Baron 1 episode, 2018

Jonathan Medina
Jonathan Medina

QA Responder #1 1 episode, 2018

Taishi Mizuno
Taishi Mizuno

Koda 1 episode, 2018

Matthew Wimbush
Matthew Wimbush

PMC 1 episode, 2018

Darrel Cherney
Darrel Cherney

Horace 1 episode, 2016

Nanrisa Lee
Nanrisa Lee

Narrative Tech 1 episode, 2016

Kaiwi Lyman
Kaiwi Lyman

Branding Soldier 1 episode, 2016

Karan Oberoi
Karan Oberoi

QA Responder #2 1 episode, 2018

James Taku Leung
James Taku Leung

Diplomat 1 episode, 2018

Brenna Otts
Brenna Otts

Coy Female Host 1 episode, 2018

Gaku Space
Gaku Space

Hip Man 1 episode, 2018

Kelvin Han Yee
Kelvin Han Yee

Foreman 1 episode, 2018

Bridgid Coulter
Bridgid Coulter

Mother of Young Boy 1 episode, 2016

Kanin Howell
Kanin Howell

Ivan 1 episode, 2016

George Jonson
George Jonson

Soldier 1 episode, 2016

Biff Wiff
Biff Wiff

Cart Driver 1 episode, 2016

Alvin Cowan
Alvin Cowan

Burly Confederado 1 episode, 2018

Adam Farabee
Adam Farabee

Stable Hand 1 episode, 2018

Paul Riley Fox
Paul Riley Fox

Younger Man 1 episode, 2018

Ricardo Walker
Ricardo Walker

QA Responder #3 1 episode, 2018

Regi Davis
Regi Davis

Father of Young Boy 1 episode, 2016

Jose Rosario
Jose Rosario

Confederado Scout 1 episode, 2018

Antonio Leon
Antonio Leon

Ronald 1 episode, 2018

Shin Shimizu
Shin Shimizu

Doshin 1 episode, 2018

Tait Fletcher
Tait Fletcher

Woodcutter 1 episode, 2016

Mataeo Mingo
Mataeo Mingo

Boy of 8 1 episode, 2016

Robert Allen Mukes
Robert Allen Mukes

Behemoth 1 episode, 2016

Mayank Saxena
Mayank Saxena

QA Tech Futterman 1 episode, 2016

Diana Toshiko
Diana Toshiko

Costumer 1 episode, 2016

René Ashton
René Ashton

Female Guest 1 episode, 2018

Blaine Gray
Blaine Gray

QA Captain 1 episode, 2018

Sonny Saito
Sonny Saito

Emissary 1 episode, 2018

Cristin McCleary
Cristin McCleary

Stewardess 1 episode, 2016

Trevante Rhodes
Trevante Rhodes

Bachelor 1 episode, 2016

Seril James
Seril James

Ambassador 1 episode, 2018

Ike Kawaguchi
Ike Kawaguchi

Python Cowboy 1 episode, 2016

Folake Olowofoyeku
Folake Olowofoyeku

Surveillance Tech 1 episode, 2016

Micky Shiloah
Micky Shiloah

Bachelor 1 episode, 2016

Sean Mann
Sean Mann

Ganju 1 episode, 2018

Cara Mitsuko
Cara Mitsuko

Tech Supervisor 1 episode, 2018

Avery Wada
Avery Wada

Daimyo 1 episode, 2018

Nathalia Castellon
Nathalia Castellon

Mariposa Girl 1 episode, 2016

Joshua Dov
Joshua Dov

Python Cowboy 1 episode, 2016

Keller Wortham
Keller Wortham

Bachelor 1 episode, 2016

Mike Damus
Mike Damus

Tech 1 episode, 2018

Mark Anthony Vazquez
Mark Anthony Vazquez

Walkie PMC 1 episode, 2018

Patrick Gorman
Patrick Gorman

Eye Patch 1 episode, 2016

Olivia May
Olivia May

Hooker 1 episode, 2016

Chris Mollica
Chris Mollica

Sinister Guest 1 episode, 2016

Zeke Nicholson
Zeke Nicholson

Body Tech 1 episode, 2016

Troy Mittleider
Troy Mittleider

QA Officer 1 episode, 2018

Pooja Shah
Pooja Shah

Beautiful Woman 1 episode, 2018

Dusty Sorg
Dusty Sorg

Sketchy Guest 1 episode, 2016

Max Bojorquez
Max Bojorquez

Lawrence's Cousin 1 episode, 2018

Mike Massa
Mike Massa

Arroyo 1 episode, 2018

Granville Ames
Granville Ames

Union Recruiter 1 episode, 2016

Travis Hammer
Travis Hammer

Leering Guest 1 episode, 2016

Alex Marshall-Brown
Alex Marshall-Brown

Hooker 1 episode, 2016

Charles Remley
Charles Remley

Man on Train 1 episode, 2016

Ashley Haden
Ashley Haden

Laura 1 episode, 2018

Tim Fox
Tim Fox

Burley Guest 1 episode, 2016

Brook Kerr
Brook Kerr

Woman on Train 1 episode, 2016

Con Schell
Con Schell

Deputy Rogers 1 episode, 2016

Bradley Snedeker
Bradley Snedeker

Passenger 1 episode, 2016

Christine Weatherup
Christine Weatherup

Female Guest 1 episode, 2016

Lucas Kwan Peterson
Lucas Kwan Peterson

Shy Guest 1 episode, 2016

Patrick Quinlan
Patrick Quinlan

Passenger 1 episode, 2016

Mike Bash
Mike Bash

Spellbound Guest 1 episode, 2016

Bianca Lopez
Bianca Lopez

Diagnostic Programmer 1 episode, 2016

Molly Schreiber
Molly Schreiber

Bachelorette 1 episode, 2016

Stefanie Chin
Stefanie Chin

Girlfriend 1 episode, 2016

Nihan Gur
Nihan Gur

Female Laughing Host 1 episode, 2016

Ford Austin
Ford Austin

Dead technician 1 episode, 2018

Diane Dehn
Diane Dehn

Host 1 episode, 2018

Bryan Forrest
Bryan Forrest

Confederado Colonel 1 episode, 2018

Eunice Chiweshe Goldstein
Eunice Chiweshe Goldstein

Townsperson 1 episode, 2018

Landon Gordon
Landon Gordon

Henry 1 episode, 2018

Louie Leonardo
Louie Leonardo

War Chief 1 episode, 2018

Temara Melek
Temara Melek

Townswoman 1 episode, 2018

Kristin Mothersbaugh
Kristin Mothersbaugh

Guest / ... 1 episode, 2018

Sabina Nogic
Sabina Nogic

Dolores' Horde 1 episode, 2018

Bogdan Szumilas
Bogdan Szumilas

Confederado Officer 1 episode, 2018

Kerry Westcott
Kerry Westcott

Saloon Girl 1 episode, 2018

Seth Adams
Seth Adams

Security Officer 1 episode, 2020

Steven Allerick
Steven Allerick

Delos Guard 1 episode, 2020

Austin Bachlor
Austin Bachlor

Hotel Guest 1 episode, 2020

Elando Baltimore
Elando Baltimore

Handsome Man 1 episode, 2020

Al Bayan
Al Bayan

Behavioral Tech #4 1 episode, 2020

Shay Bella
Shay Bella

1 episode, 2020

Cameron Blunt
Cameron Blunt

Screaming Woman 1 episode, 2020

Nathin Butler
Nathin Butler

Actor 1 episode, 2020

Dana Byrne
Dana Byrne

Board Executive 1 episode, 2020

Rafael Cabrera
Rafael Cabrera

Watchman 1 episode, 2020

Mickey Cassidy
Mickey Cassidy

QA Officer 1 episode, 2020

Jenson Cheng
Jenson Cheng

Liang 1 episode, 2020

Kimberly Connolly
Kimberly Connolly

Woman 1 episode, 2020

Al Coronel
Al Coronel

President Filo 1 episode, 2020

Jenna Curtis
Jenna Curtis

Upscale Lady 1 episode, 2020

David Danipour
David Danipour

Benny 1 episode, 2020

Jacob DeMonte-Finn
Jacob DeMonte-Finn

Bellowing Man 1 episode, 2020

Zack Duhame
Zack Duhame

QA Officer 1 episode, 2020

Lorna Duyn
Lorna Duyn

Waitress 1 episode, 2020

Jawed El Berni
Jawed El Berni

Serac's Guard 1 episode, 2020

Tommy Flanagan
Tommy Flanagan

Conells 1 episode, 2020

Khalid Ghajji
Khalid Ghajji

Guard #4 1 episode, 2020

Diego Gilberte
Diego Gilberte

Politician 1 episode, 2020

Brian Gilleece
Brian Gilleece

Michael 1 episode, 2020

Troy Ian Hall
Troy Ian Hall

Levon 1 episode, 2020

Matthew Hancock
Matthew Hancock

Husband 1 episode, 2020

Dexter Hobert
Dexter Hobert

1 episode, 2020

Andre Johnson
Andre Johnson

Police Officer Tims 1 episode, 2020

Frederick Keeve
Frederick Keeve

Upscale Man 1 episode, 2020

Sol Landerman
Sol Landerman

Clyde 1 episode, 2020

Elizabeth Langley
Elizabeth Langley

Saloon Girl 1 episode, 2020

Gene Lesher
Gene Lesher

Henchman 1 episode, 2020

Mia Marcon
Mia Marcon

Flight Attendant 1 episode, 2020

Andrea Martina
Andrea Martina

Actress 1 episode, 2020

Nicholas Massouh
Nicholas Massouh

Businessman 1 episode, 2020

Yoa Mizuno
Yoa Mizuno

Female auction asset 1 episode, 2020

Katherine Murphy
Katherine Murphy

Female Auction Asset #1 1 episode, 2020

Emmie Nagata
Emmie Nagata

Mrs. Paulson 1 episode, 2020

Lauren Neal
Lauren Neal

Wife 1 episode, 2020

Brian Nuesi
Brian Nuesi

Upscale Patron 1 episode, 2020

Katy M. O'Brian
Katy M. O'Brian

EMT 1 1 episode, 2020

Vinny O'Brien
Vinny O'Brien

Paramilitary Guard 1 episode, 2020

Dillan Howard Ostrom
Dillan Howard Ostrom

QA Officer #1 1 episode, 2020

Jonathan Peacy
Jonathan Peacy

1 episode, 2020

Candice Renee
Candice Renee

Behavioral Tech 1 episode, 2020

Andreas Riter
Andreas Riter

Nazi 1 episode, 2020

Michael Rose
Michael Rose

McClean 1 episode, 2020

Joseph Salazar
Joseph Salazar

Worker 1 episode, 2020

Alena Savostikova
Alena Savostikova

Rico Model 1 episode, 2020

Ying Sayun
Ying Sayun

Eunice 1 episode, 2020

Steve Sobel
Steve Sobel

Thomas 1 episode, 2020

Marco Stengel
Marco Stengel

1 episode, 2020

Mathieu Szymkowiak
Mathieu Szymkowiak

Bodyguard 1 episode, 2020

Toru Uchikado
Toru Uchikado

1 episode, 2020

Kalina Vanska
Kalina Vanska

Restaurant Virtual Patron 1 episode, 2020

Nicholas Walker
Nicholas Walker

1 episode, 2020

Alain Washnevsky
Alain Washnevsky

Broker 1 episode, 2020

Christian Yeung
Christian Yeung

New Yakuza 1 episode, 2020

Michael R. Barnard
Michael R. Barnard

Nude Host (uncredited) 10 episodes, 2016

Krystal Ker
Krystal Ker

Dolore's Horde (uncredited) 10 episodes, 2018

Geronimo Vela
Geronimo Vela

Ghost Nation Warrior / ... (uncredited) 9 episodes, 2016-2018

Eric Shackelford
Eric Shackelford

Homesteader / ... (uncredited) 5 episodes, 2018

Boualem Hassaine
Boualem Hassaine

Ghost Nation Warrior (uncredited) 4 episodes, 2016-2018

Paul Edney
Paul Edney

Robot / ... (uncredited) 4 episodes, 2016

Michael Keyes
Michael Keyes

Cowboy (uncredited) 4 episodes, 2016

Valiant Michael
Valiant Michael

Rogue the Outlaw Gunslinger / ... (uncredited) 4 episodes, 2016

John Luder
John Luder

One-Eyed Deputy Sheriff / ... (uncredited) 3 episodes, 2016-2018

Sancho Martin
Sancho Martin

Ghost Nation Warrior / ... (uncredited) 3 episodes, 2016-2018

Andrew Constantini
Andrew Constantini

Cleanup Tech (uncredited) 3 episodes, 2016

Lane Smith Jr.
Lane Smith Jr.

Nude Host (uncredited) 3 episodes, 2016

April Campion
April Campion

Safari Hunter (uncredited) 3 episodes, 2018

Anouar H. Smaine
Anouar H. Smaine

Black Tie Prisoner / ... (uncredited) 3 episodes, 2018

Cynthia Dallas
Cynthia Dallas

Female Bodyguard (uncredited) 2 episodes, 2016

Frantz Durand
Frantz Durand

Brothel Guest / ... (uncredited) 2 episodes, 2016

Annie McCain Engman
Annie McCain Engman

Host (uncredited) 2 episodes, 2016

Ryan Groves
Ryan Groves

Clean Up Tech (uncredited) 2 episodes, 2016

Ardeshir Radpour
Ardeshir Radpour

Cowboy / ... (uncredited) 2 episodes, 2016

Ian Eugene Ryan
Ian Eugene Ryan

Behavior Tech (uncredited) 2 episodes, 2016

Baron Schwarz
Baron Schwarz

Union Soldier (uncredited) 2 episodes, 2016

Gary Sievers
Gary Sievers

Naked Host Cowboy / ... (uncredited) 2 episodes, 2016

Nathan Dean Snyder
Nathan Dean Snyder

Avalon Host Cowboy (uncredited) 2 episodes, 2016

Madeleine Wade
Madeleine Wade

Decomissioned Host (uncredited) 2 episodes, 2016

Jason Chang
Jason Chang

Shopkeeper (uncredited) 2 episodes, 2018

Eddie Davenport
Eddie Davenport

QA (uncredited) 2 episodes, 2018

Todd Christian Hunter
Todd Christian Hunter

Drone Host #1 (uncredited) 2 episodes, 2018

Craig Reed
Craig Reed

Amputee Host / ... (uncredited) 2 episodes, 2018

Ikumi Yoshimatsu
Ikumi Yoshimatsu

Geisha / ... (uncredited) 2 episodes, 2018

Sherwin Ace Ross
Sherwin Ace Ross

1885 Photographer (uncredited) 1 episode, 2016

Carlos Acuña
Carlos Acuña

Sturdy Man (uncredited) 1 episode, 2016

Terral Altom
Terral Altom

Host Cowboy (uncredited) 1 episode, 2016

Andre Anderson
Andre Anderson

Deputy Marshall (uncredited) 1 episode, 2016

Gabriel Baca
Gabriel Baca

Surveillance Tech (uncredited) 1 episode, 2016

Nick Ballard
Nick Ballard

Aeden (uncredited) 1 episode, 2016

Bill Blair
Bill Blair

Nude Android (uncredited) 1 episode, 2016

John Paul Blanco
John Paul Blanco

Vendor (uncredited) 1 episode, 2016

Freedom Bridgewater
Freedom Bridgewater

Laughing Guest (uncredited) 1 episode, 2016

Cody Buchanan
Cody Buchanan

Host Cowboy (uncredited) 1 episode, 2016

Maddison Bullock
Maddison Bullock

Waltz Dancer (uncredited) 1 episode, 2016

Brian Castellanos
Brian Castellanos

Gun Spinner in Street (uncredited) 1 episode, 2016

Hal Dion
Hal Dion

Wealthy Townsman (uncredited) 1 episode, 2016

Jonathan Erickson Eisley
Jonathan Erickson Eisley

Bandit #2 (uncredited) 1 episode, 2016

Gabrielle Eubank
Gabrielle Eubank

Mom on Train (uncredited) 1 episode, 2016

Catherine Fetsco
Catherine Fetsco

Painted Reveler (uncredited) 1 episode, 2016

Neil Fleischer
Neil Fleischer

Artificial Man (uncredited) 1 episode, 2016

Toni French
Toni French

County Clerk (uncredited) 1 episode, 2016

Tina Grimm
Tina Grimm

Playboy Host / ... (uncredited) 1 episode, 2016

Darrell Keith Harris
Darrell Keith Harris

Naked Robot (uncredited) 1 episode, 2016

Evan James Henderson
Evan James Henderson

Scientist (uncredited) 1 episode, 2016

Ben Hicks
Ben Hicks

Cowboy (uncredited) 1 episode, 2016

David Hutchison
David Hutchison

Confederado (uncredited) 1 episode, 2016

Mylo Ironbear
Mylo Ironbear

Tribal Chief (uncredited) 1 episode, 2016

Nick Jaine
Nick Jaine

Behavior Tech (uncredited) 1 episode, 2016

Jasper Jeon
Jasper Jeon

Chinese Gunslinger (uncredited) 1 episode, 2016

Lynne Jordan
Lynne Jordan

Woman on Train (uncredited) 1 episode, 2016

Philip Knight
Philip Knight

Deputy (uncredited) 1 episode, 2016

Halszka Kuza
Halszka Kuza

Torch Bearer In Red (uncredited) 1 episode, 2016

Anna Ladner
Anna Ladner

Handless Solider (uncredited) 1 episode, 2016

David Leach
David Leach

Big Sweaty Guy (uncredited) 1 episode, 2016

Jenny Lin
Jenny Lin

Beautiful Host (uncredited) 1 episode, 2016

Dez Mabunga
Dez Mabunga

Live Mannequin Model (uncredited) 1 episode, 2016

Starlette Miariaunii
Starlette Miariaunii

Cowboy (uncredited) 1 episode, 2016

Alexandria Morrow
Alexandria Morrow

Robot (uncredited) 1 episode, 2016

Donnabella Mortel
Donnabella Mortel

Sophia (uncredited) 1 episode, 2016

Alexa Niemi
Alexa Niemi

Woman on Horse (uncredited) 1 episode, 2016

Rory O'Connor
Rory O'Connor

Trailboss (uncredited) 1 episode, 2016

Karan Oberoi
Karan Oberoi

Mariposa Guest (uncredited) 1 episode, 2016

Lynne Oropeza
Lynne Oropeza

Host / ... (uncredited) 1 episode, 2016

Chris Osborn
Chris Osborn

Slimy (uncredited) 1 episode, 2016

Randy Perry
Randy Perry

Party Guest (uncredited) 1 episode, 2016

Redmond Ramos
Redmond Ramos

Amputee Confederado (uncredited) 1 episode, 2016

Jon Ray
Jon Ray

Gala Guest (uncredited) 1 episode, 2016

Audi Resendez
Audi Resendez

Pretty Woman (uncredited) 1 episode, 2016

Kelly Richardson
Kelly Richardson

Sarah (uncredited) 1 episode, 2016

Natalia Romo
Natalia Romo

Beautiful Host (uncredited) 1 episode, 2016

Brynn Route
Brynn Route

Harlan Posse (uncredited) 1 episode, 2016

Stewart Skelton
Stewart Skelton

Immigrant Husband (uncredited) 1 episode, 2016

Evan Tyler Stallone
Evan Tyler Stallone

Confederato (uncredited) 1 episode, 2016

Diane Taren
Diane Taren

Young Native American (uncredited) 1 episode, 2016

Dorinda Townsend
Dorinda Townsend

Fox (uncredited) 1 episode, 2016

Bryan Zampella
Bryan Zampella

Union Soldier (uncredited) 1 episode, 2016

Jack Armstrong
Jack Armstrong

Dad (uncredited) 1 episode, 2018

Robert Artz
Robert Artz

Homesteader / ... (uncredited) 1 episode, 2018

Haley Benson
Haley Benson

Soldier (uncredited) 1 episode, 2018

Matt Berberi
Matt Berberi

Cousin #2 (uncredited) 1 episode, 2018

Jonathan Camp
Jonathan Camp

Scowling PMC (uncredited) 1 episode, 2018

Jolie Chi
Jolie Chi

Ghost Nation Warrier (uncredited) 1 episode, 2018

Jasper Cole
Jasper Cole

Older 49er (uncredited) 1 episode, 2018

Daniel da Silva
Daniel da Silva

Townsperson (uncredited) 1 episode, 2018

Jacob Dadanian
Jacob Dadanian

Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018

Noshir Dalal
Noshir Dalal

PMC (uncredited) 1 episode, 2018

Phil DiGennaro
Phil DiGennaro

Guitarist (uncredited) 1 episode, 2018

Kateryna Dronova
Kateryna Dronova

Woman Battle Soldier (uncredited) 1 episode, 2018

Felix Jerry Droz
Felix Jerry Droz

Slain Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018

Paris Edlyn
Paris Edlyn

Twirling Girl (uncredited) 1 episode, 2018

Kerrington Fier
Kerrington Fier

Dead Townsman (uncredited) 1 episode, 2018

Takahiro Fukuda
Takahiro Fukuda

Wagon Merchant (uncredited) 1 episode, 2018

Ed Gage
Ed Gage

Confederado (uncredited) 1 episode, 2018

Americo Galli
Americo Galli

Confederado (uncredited) 1 episode, 2018

Joe Goode
Joe Goode

Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018

Chris Graham
Chris Graham

Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018

Garon Grigsby
Garon Grigsby

Male Well Wisher (uncredited) 1 episode, 2018

Johanna Yukiko Haneda
Johanna Yukiko Haneda

Geisha (uncredited) 1 episode, 2018

Nick Heyman
Nick Heyman

Benign PMC Adams (uncredited) 1 episode, 2018

Byron L. Hopkins
Byron L. Hopkins

PMC (uncredited) 1 episode, 2018

Rio June
Rio June

Harried Tech (uncredited) 1 episode, 2018

Mark Kubr
Mark Kubr

Rough Customer (uncredited) 1 episode, 2018

Serge Legrand
Serge Legrand

Handsome Guy (uncredited) 1 episode, 2018

Jim Marshall
Jim Marshall

Confederado (uncredited) 1 episode, 2018

Jon Maxwell
Jon Maxwell

(uncredited) 1 episode, 2018

Cole S. McKay
Cole S. McKay

Pardue Brother #2 (uncredited) 1 episode, 2018

Hitomi Miller
Hitomi Miller

Geisha (uncredited) 1 episode, 2018

Geraldine Moreno
Geraldine Moreno

Upscale western women (uncredited) 1 episode, 2018

James P. Morrow
James P. Morrow

Little Girl (uncredited) 1 episode, 2018

Damon O'Daniel
Damon O'Daniel

Upscale Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018

Keith J. Obit
Keith J. Obit

Horde #1 (uncredited) 1 episode, 2018

Andra Petru
Andra Petru

Guest (uncredited) 1 episode, 2018

James Quach
James Quach

Samurai (uncredited) 1 episode, 2018

Linda Victoria Romo
Linda Victoria Romo

Ghost Nation Native Warrior (uncredited) 1 episode, 2018

Jamie Soricelli
Jamie Soricelli

Woman Battle Soldier (uncredited) 1 episode, 2018

Starfighter
Starfighter

Geisha (uncredited) 1 episode, 2018

Patrick Sylvester
Patrick Sylvester

Confederado (uncredited) 1 episode, 2018

Geoff Wehner
Geoff Wehner

PMC #2 (uncredited) 1 episode, 2018

Alina Zilbershmidt
Alina Zilbershmidt

Cowgirl (uncredited) 1 episode, 2018

« پرسش و پاسخ »
با ثبت سوالات و نظرات خود، با فاکس مووی همیاری کنید
تا کنون 2 نظر برای این فیلم / سریال ثبت شده است
جهت ثبت نظر ابتدا ثبت نام نمایید یا وارد سایت شوید
ثبت پاسخ

behzad kalami

زیرنویس فصل ۳ قسمت ۲ را درج نکرده اید.

ثبت پاسخ

reza rezarangriz

قسمت اول فوق العاده بود

پیشنهاد ما

اکشن، جنایی، ترسناک

مشاهده اطلاعات بیشتر »